UltraLanovka pre Plamienok – môj druhý pokus

Posted by

Minulý rok som sa premiérovo postavil na štart benefičného 24-hodinového okruhového ultrabehu Ultralanovka pre Plamienok. Tu je reportáž z môjho behu, ktorý bol – podobne ako počasie v ten deň – ako na hojdačke a nakoniec to vyšlo na 27 kôl (81 km/+5500 m). Tento rok som sa snažil (a snažím) pripraviť o niečo lepšie, po vlaňajších skúsenostiach sa budem snažiť eliminovať niektoré chyby a pokúsim sa nielen vylepšiť tieto hodnoty, ale aj vyzbierať viac peňazí pre tých, ktorí to potrebujú.

Preto sa znova uchádzam o vašu podporu a snáď nájdem aj tento rok podporovateľov, ktorí prispejú na dobrú vec jedným zo štyroch spôsobov:

1. Zbierkou, ktorej výťažok odovzdám hospicu Plamienok. Štartovné vo výške 100 € je benefičný príspevok pre n.o. Plamienok, ak sa nazbiera viac odovzdám to organizátorom.

Prispieť môžete ľubovoľnou sumou bezhotovostnou formou na môj účet: SK04 0200 0000 0025 3524 3382 so správou pre prijímateľa: “Dar UltraLanovka” – kde vaše dary zosumarizujem. Prípadne je možné prispieť aj prostredníctvom služby PayPal – na účet peter.cagan@rkcpd.sk

2. Prenájmom mojich nôh. Na trati budem mať číslo 4. Verejným prísľubom sa môžete zaviazať prispieť vami určenou sumou za každé kolo, ktoré dokončím. Sám neviem, koľko ich bude tento rok, no budem sa snažiť vylepšiť vlaňajšiu hodnotu 27. Vaše verejné prísľuby sú zároveň pre bežcov dodatočnou motiváciou. (Absolútny rekord je 50 kôl, drží ho vlaňajší víťaz Pavol Porubčan).

Tu je zoznam bežcov: https://www.webscorer.com/registerlist?raceid=300981&details=1

Formulár na verejný prísľub:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17RZ8Sm6FhLskpwyYzGdCVqvp9HUFfS_uEVzC2pgkOM0/edit?resourcekey#gid=858232885

Tu je zoznam podporovateľov a výška sľúbených príspevkov.

3. Bežeckou podporou a doprovodom na trati. Štartujeme o polnoci z 31. marca. na 1. apríla, končíme o polnoci z 1. na 2. apríla 2023. Informácie nájdete na stránke s propozíciami.

http://ultralanovka.sk/propozicie-ultra-behu/

4. Darovanie 2 % pre neziskovú organizáciu Plamienok

https://www.plamienok.sk/podporte-nas/darujte-2

Na stránke nájdete údaje a informácie ako darovať 2 percentá.

Tu je reportáž z môjho vlaňajšieho dobrodružstva.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s