UltraLanovka pre Plamienok – Nie ste v tom sami

Posted by

Výkony najlepších ultrabežcov na trati 24-hodinového benefičného behu Ultralanovka pre Plamienok som sledoval už dávnejšie a v duchu som veril, že sa raz na toto „šialenstvo“ aj ja raz odhodlám. Vyzerá, že po dobe lockdownow a virtuálnych ročníkov prišiel práve tento rok 1. apríla ten správny čas.

Zaujala ma kombinácia krúženia na kopcovitom 3-kilometrovom okruhu v spojitosti s benefičným charakterom podujatia. Aj napriek tom, že nepatrím k muším váham a strmé kopce a zbehy môjmu somatotypu veľmi nesedia a radšej mám dlhšie, miernejšie a tiahlejšie stúpania. Rozhodol som sa však zabojovať a podporiť dobrú vec. Zároveň sa ako jeden z vyše 70 prihlásených bežcov uchádzam aj o vašu podporu. Benefičné podujatie a moju účasť na ňom môžete podporiť viacerými spôsobmi:

1. Zbierkou, ktorej výťažok odovzdám hospicu Plamienok. Štartovné vo výške 100 € je príspevok pre n.o. Plamienok, ak sa nazbiera viac odovzdám to organizátorom.

Prispieť môžete ľubovoľnou sumou bezhotovostnou formou na môj účet: SK04 0200 0000 0025 3524 3382 so správou pre prijímateľa: “Dar UltraLanovka” – kde vaše dary zosumarizujem. Prípadne je možné prispieť aj prostredníctvom služby PayPal – na účet peter.cagan@rkcpd.sk

2. Prenájmom mojich nôh. Na trati budem mať číslo 38. Verejným prísľubom sa môžete zaviazať prispieť vami určenou sumou za každé kolo, ktoré dokončím. Sám neviem, koľko ich bude, no budem sa snažiť. (Absolútny rekord je 49 kôl, drží ho Patrik Hrotek).

Tu je zoznam bežcov: https://www.webscorer.com/registerlist?raceid=263474&details=1

Formulár na verejný prísľub:

https://docs.google.com/forms/d/1JMOOWEGqi-sEfy3UxSLYTvBJRBGd1-8PsFDfwMO-Mn8/viewform?edit_requested=true

Tu je zoznam podporovateľov a výška sľúbených príspevkov.

3. Bežeckou podporou a doprovodom na trati. Štartujeme o polnoci z 1. na 2. apríla, končíme o polnoci z 2. na 3. apríla 2022. Informácie nájdete na stránke s propozíciami.

http://ultralanovka.sk/propozicie-ultra-behu/

4. Darovanie 2 % pre neziskovú organizáciu Plamienok

https://www.plamienok.sk/podporte-nas/darujte-2

Na stránke nájdete údaje a informácie ako darovať 2 percentá.

&Niestevtomsami

2 comments

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s